Nachádzate sa tu

Rozpis tréningov

Skupina č. 1 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 15.30 – 17.30 Gašpar Ján Juraj

Utorok       6.00 – 7.30

               16.00 - 17.00 posilňovňa (Ventana)

               17.00 - 18.30 telocvičňa pri gymnáziu

Hazucha Lukáš

Hazuchová Veronika

Streda     17.30 – 19.30

Štvrtok      6.00 - 7.30

Janiga Martin

Koník Samuel

Piatok     16.00 - 17.00 posilňovňa (Ventana)

              17.00 – 19.00

Kormaník Ondrej

Sobota   10.00 – 12.00

Kormaníková Katarína

 

Bobčík Jakub

Pítek Branislav

Sedlák Daniel

Štefíková Zuzana

Tadlánková Natália

 

Skupina č. 2 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 17.30 - 19.00

Drábeková Anežka

Utorok    17.00 - 18.30 telocvičňa pri gymnáziu

             

Streda    16.00 - 17.30

Drábeková Valerie

Garajová Emma

Holčíková Anna

  Jancová Aneta
Piatok    15.30 -17.00 Marková Markéta
Sobota    8.30 – 10.00

Marková Paulína

 

Reptová Barbora

Svítek Juraj

Dinga Juraj

 

   
   
 

 

   
   
Skupina č. 3 Tréner: Nošková Jana

Pondelok 16.00 -17.00

Streda     15.00 - 16.00

 

Dingová Agáta

Sobota      9.00 – 10.00

Dugová Natália

 

Halaš Samuel

Hodúl Ondrej

Ilavský Tobias

Janec Alex

Kormaník Matej

Reptová Tereza

Sivák Jakub

Svítek Jakub

Vítek Samuel

 

   
   
   
   
   
   
   
   
Skupina č. 4 Tréner:

Pondelok 17.00 -18.00

Streda     15.00 - 16.00

 

 

 

Sobota    10.00 - 11.00

 

 

 

 

 

   
   
   
 

 

 

   

 

Kondičné plávanie Tréner: Sedláková Katarína
Pondelok 18.00 -19.00 Hamerlíková Eva
Sobota    10.00 - 11.00 Hirmajerová Júlias
 

Konkušová Nikola

Konkušová Tamara

  Michalec Tomáš
  Popelka Martin
   
   
   
Skupina č. 5 Tréner: Sedláková Katarína
Pondelok 17.00 -18.00

Bzdúšek Samuel

Sobota     9.00 – 10.00

Dingová Linda

 

Doláková Lucia

Godová Lena

Halašová Běla

Chorvát Juraj

Kropová Diana

Loy Michal

Matušíková Melánia

Mozolák Matej

Ondrejka Šimon

Slovák Martin

Švihorík Miroslav

Tóth Jakub

Zigmundová Simona

 

   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
Skupina č. 6 Tréner: Koníková Jana
Pondelok 17.30 -18.30

Doláková Aneta

Sobota     10.00 – 11.00

Chochrun Tomáš

 

Chorvát Michal

Ivančo Matej

Jancová Michaela

Kovár Filip

Kozáková Olívia

Kubiš Martin

Páleník Matúš

Švihoríková Zdenka

Trizuliak Timotej

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Skupina č. 7 Tréner: Koníková Jana
Pondelok 16.30 - 17.30 Halašová Juliana
Sobota    11.00 - 12.00 Hamerlíková Lucia
 

Kolníková Dominika

Kovár Jakub

Libiaková Simona

Loy Barbora

  Sládečková Simona
 

Šurinová Viktória

Vítková Hanka

Žáková Natália

   
   
   
   
 

 

 

 


 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Copyright 2011 TOPSTRANKY