Nachádzate sa tu

Rozpis tréningov

Skupina č. 1 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 15.30 – 17.00 Drábeková Valerie

Utorok       6.00 – 7.30

               16.00 - 17.00 posilňovňa (Ventana)

               17.00 - 18.30 telocvičňa SPŠ

Marková Markéta

Marková Paulína

Streda     17.30 – 19.30

Štvrtok      6.00 - 7.30

Janiga Martin

Koník Samuel

Piatok     16.00 - 17.00 posilňovňa (Ventana)

              17.30 – 19.30

Kormaník Ondrej

Sobota   10.30 – 12.00

Kormaníková Katarína

 

Garajová Emma

Tadlánková Natália

Reptová Barbora

 

 

 

Skupina č. 2 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 17.45 - 19.00

Bzdúšek Samuel

Utorok    17.00 - 18.30 telocvičňa SPŠ

             

Streda    17.30 - 19.30

Dugová Natália

Matušíková Melánia

Ondrejka Šimon

  Reptová Tereza
Piatok    17.30 -19.30 Svítek Jakub
Sobota    8.30 – 9.45

 

 

 

 

 

 

   
   
 

 

   
   
Skupina č. 3 Tréner: Nošková Jana

Pondelok 16.00 -16.45

Streda     18.00 - 19.00

Kormaník Matej

Dingová Agáta

Sobota      8.45 – 9.30

Konkušová Nikola

 

Konkušová Tamara

Bzdúšková Kristína

Zigmundová Simona

Svatíková Nina

Slovák Martin

Čerešníková Radka

Filková Natália

Foltýnová Nela

Ivančo Matej

Petrášová Tamara

Šustová Tereza

 

 

 

l

 

   
   
   
   
   
   
   
   
Kondičné plávanie dospelí Tréner: Kormaník Branislav, Kormaníková Katarína

Pondelok 19.00 -20.00

Streda     19.45 - 20.45

 

 

 

Piatok    19.45 - 20.45

 

 

 

 

 

   
   
   
 

 

 

   

 

Kondičné plávanie Tréner: Sedláková Katarína
Pondelok 18.15 -19.00 Popelka Martin
Sobota    9.45 - 10.30 Michalec Šimon
 

 

 

  M
  P
   
   
   
Skupina č. 5 Tréner: Sedláková Katarína
Pondelok 17.00 -17.45

Šurinová Viktória

Sobota     9.30 – 10.15

Sládečková Simona

 

Vítková Hana

Halašová Júlia

Pilek Adam

Hazuchová Tereza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
Skupina č. 6 Tréner: Koníková Jana
Pondelok 17.30 -18.15

 

Sobota     10.30 – 11.15

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Skupina č. 7 Tréner: Koníková Jana
Pondelok 16.45 - 17.30  
Sobota    11.15 - 12.00  
 

 

 

 

 

   
 

 

   
   
   
   
 

 

 

 


 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Copyright 2011 TOPSTRANKY